GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Koncert Noworoczny w Łosiowie

Koncert Noworoczny w Łosiowie

Serdecznie zapraszamy już 27 stycznia na wspaniały Koncert Noworoczny do DOmu Kultury w Łosiowie. Wystąpia orkiestra, solistki i tancerze, którzy zafundują nam koledy Polski i Ukraińskie, muzykę ludową oraz poważną. Wiecej informacji w Domu Kultury w Łosiowie i Lewinie Brzeskim. Zarapszamy.

Biesiada adwentowa w Dziergowicach

Biesiada adwentowa w Dziergowicach

Dziekujemy serdecznie za zaproszenie na Biesiadę adwentową do Dziergowic. Taki koncert operetkowy i kolędowy tylko z Wami... i przy TAAAKIM poczęstunku. Sląski stół wprowadził nas w cudny świąteczny nastój. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i klimatyczny koncert. Kłaniamy się nisko.

Nagroda na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Nagroda na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Serce się raduje po takich wiadomościach :) Nasza kochana Małgorzata Kulińska laureatką Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

Mikołaj w MGDK!

Mikołaj w MGDK!

Jak ten czas leci! Może pogoda nie daje nam powodów by o nim myśleć, ale on myśli o WSZYSTKICH dzieciach. Święty Mikołaj już niedługo odwiedzi nasze skromne progi
We wtorek 6 grudnia Mikjołaj rozbawi nasze kochane dzieci w MGDK. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy :)

Herody 2017 już niebawem!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Herodów. Po raz 32-gi spotkamy się by razem kolędować już 28- 29.01.2017r. Plakaty są w trakcie tworzenia, więc niedługo ruszymy z Herodowymi zaproszeniami, a póki co udostępniamy Wam już Kochani REGULAMIN i KARTĘ ZGŁOSZEŃ. Miłego dzionka życzymy :)

Regulamin

Karta zgłoszeń

XXI Biesiada Kresowa

XXI Biesiada Kresowa

To był wspaniały weekend! Za nami już XXI-sza Biesiada Kresowa.
Było smacznie i zabawanie, muzycznie i tanecznie, a przede wszystkim było BIESIADNIE. Taka zabawa do późnych godzin tylko z Wami kochani!
Bardzo cieszą nas miłę słowa i wspaniałe opinie po całej imprezie. Zabawa była przednia- ale nie udałaby się tak gdyby nie wspaniała widownia.
Dziękujemy, za wspólne biesiadowanie i Wasze wsparcie! Już nie mozemy się doczekać XXII-giej BIESIADY KRESOWEJ. Heeej!